Італійський бренд Giorgio Collection здобув світове визнання як творець інтер’єрів класу люкс, орієнтованих на сектор розкішних меблів. Компанія була заснована у 1956 році і ось уже більше 60 років продовжує задавати тенденції розвитку інтер’єрів високого класу. Виробничі потужності зосереджені на батьківщині бренду, в Італії, а представництва і торгові площадки розміщені по всьому світу.

 

Висока майстерність, підприємницький досвід і якісний сервіс – головні запоруки успіху компанії. Меблі відзначаються оригінальним і неповторним стилем, у якому вчувається вплив ар-деко, поєднання класики і футуризму. Це світ розкоші і втілення найсміливіших фантазій, у якому мистецтво входить у дім, наповнюючи життя красою.

 

Новітні технології поєднуються з роботою кваліфікованих майстрів, досвід яких передавався від покоління до покоління й досі використовується на кожному етапі виробництва. Пошуки інноваційних і надійних рішень, ретельний підхід до деталей і точний підбір матеріалів гарантують, що кожен предмет меблів, аксесуарів та декору стає унікальним витвором, уособлюючи в собі дух бренду Giorgio Collection.

Back to Top